Dymisja Zarządu i nowe wybory SPBW

Terminy zebrań, pikników, zawodów i innych imprez.

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 471
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

Dymisja Zarządu i nowe wybory SPBW

Post autor: Piotr Klimek » 18 lis 2014, 21:02

W związku ze śmiercią naszego Skarbnika - nieodżałowanego Staszka Szendery, konieczne stało się ogłoszenie wyboru nowej osoby na to stanowisko. Decyzją Zarządu, postanowiliśmy nie dublowac wyborów za pół roku (koniec kadencji), tylko już teraz rozliczyc się przed Walnym Zebraniem Członków SPBW.
Sprawozdanie z prawie czterech lat wymaga trochę czasu, do tego dochodzi sprawdzenie przed Komisją Rewizyjną, tak że ogłaszamy 1 termin WZC SPBW na 05.12.2014 o godz 18 00. w bibliotece gminnej w Wiśniowej. 2 termin to godz. 18 30 , 05.12.20014 w tym samym miejscu.
Porządek zebrania:
1. sprawozdanie Zarządu z działalności w czasie kadencji 2011-2014.
2. sprawozdanie Komisji Rewizyjnej
3. głosowanie nad udzieleniem absolutorium obecnemu Zarządowi.
4. wybory członków nowego Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.

W imieniu Zarządu chciałbym prosic o zarezerwowanie sobie czasu w tym terminie, powiadomienie kolegów i liczne przybycie na zebranie. Uczestnictwo w Walnym Zebraniu jest bardzo ważne gdyż decydowac sie będzie kierunek naszej działalności na najbliższe cztery lata.

I jeszcze jedna uwaga - prośba. Działalnośc w Zarządzie to nie nagroda ani zaszczyty. Tu nie ma pensji i darmowych obiadków "U Sowy". Tu trzeba poświęcic swój czas dla rozwijania stowarzyszenia które jest nam wszystkim potrzebne.
Więc zastanówcie się ile możecie poświęcic czasu i zdolności dla SPBW.
Potrzebny jest Skarbnik - osoba która lubi papierki, księgowośc i ma weża w kieszeni;)
Sekretarz - ten to dopiero musi miec wszystko poukładane w teczkach. Pisma, listy, sprawozdania... To nie tylko biurokracja ale i historia. To trzeba lubiec
Zastępcy Prezesa - można zrobic specjalizację, jeden od sportu, drugi od infrastruktury. Warianty sa różne
A Prezes - teoretycznie, najlepszy jest taki, który ma wszystko tak zorganizowane, że mówi tylko: tak lub nie. Mi jeszcze do tego wiele brakuje;)

Nie róbmy łapanki. Ja już teraz potwierdzam (Żona mnie spytała: czy już wszystko zrobiłem w SPBW? ), że będę kandydował na następną kadencję, a jest przynajmniej kilkanaście osób w naszym stowarzyszeniu, które mają odpowiednie predyspozycje i charakter, do wprowadzenia zupełnie nowej jakości w naszym działaniu.

Piotr Klimek - prezes zarządu SPBW
(>

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 471
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

Re: Dymisja Zarządu i nowe wybory SPBW

Post autor: Piotr Klimek » 27 lis 2014, 21:48

Przypominam, ze za tydzień mamy w SPBW Walne Zebranie. Prosze o obecnośc i powiadomienie tych, którzy forum nie czytają.

Piotr
(>

Robsono
Przelotowiec
Posty: 748
Rejestracja: 23 cze 2013, 10:49
Glajt: Bezpieczny
Uprząż: wygodna
Telefon: 505 358 8 jeden dwa

Re: Dymisja Zarządu i nowe wybory SPBW

Post autor: Robsono » 05 gru 2014, 14:33

Czy ktoś może jedzie z północnej strony Krakowa na zebranie?
Jestem umówiony wstępnie z chłopakami ale nie wiem czy się wyrobie :(
Jeśli jest ktoś taki proszę o kontakt telefoniczny

ODPOWIEDZ