Długi weekend 15-17 sierpnia

Kto, gdzie i kiedy się wybiera polatać?

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
dawid
Przelotowiec
Posty: 531
Rejestracja: 14 sie 2012, 19:53
Glajt: UP Summit XC4
Uprząż: Sup'air Delight II
Telefon: 881 364 szysc 45
Lokalizacja: Kraków

Długi weekend 15-17 sierpnia

Post autor: dawid » 24 lip 2014, 17:45

Może jeszcze i sporo czasu ale ponieważ mam wtedy urlop to myślę nad jakimś wyjazdem. Można by się wcześniej trochę wybrać na kilka dni np. wtorek czy środa do niedzieli. Jakaś Słowenia czy coś. Gdyby ktoś nieśmiało (albo najlepiej śmiało) też się nad tym zastanawiał to możemy połączyć siły. Mam auto którym mogą jechać 4 osoby (kombi, trochę będzie ciasno ale da radę), albo się do kogoś przyłączę. Oczywiście ostateczna decyzja na kilka dni przed wyjazdem z wiadomego, wiecznie nad nami ciążącego, meteorologicznego powodu. To kto chętny?
---------
Dawid

twardy miękopłat
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2013, 20:25
Glajt: Nova Mentor
Uprząż: Charly Tube
Telefon: 668 277 742
Lokalizacja: Kraków

Re: Długi weekend 15-17 sierpnia

Post autor: twardy miękopłat » 11 sie 2014, 11:15

Hej,
Bede jutro wieczorem samolotem w Mediolanie i od środy do soboty planowalem polatac na Kobali, ale pogoda wygląda malo obiecujaco. Zastanawiam sie czy nie zmienic lokalizacji np na Bassano, ale z tego co widzialem na meteoblue to caly rejon polnocnych Włoch wyglada podobnie. Na miejscu bede mial auto i 500 km nadrabiania trasy w drodze do Krakowa nie robi mi roznicy byleby polatac. Moze ktos z Was ma jakies sugestie lub podobne dylematy. Znacie jakies inne prognozy tego rejonu procz meteoblue?

Pozdrawiam

PS:Nie mam juz miejsca w samochodzie.

ODPOWIEDZ