Air Cross U-Cross sprzedam

j/w

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Siwy
Glajciarz którego nie składa
Posty: 280
Rejestracja: 03 kwie 2011, 20:46
Glajt: Trango X-Race
Team: Ufo Team
Lokalizacja: Kraków

Air Cross U-Cross sprzedam

Post autor: Siwy » 17 cze 2017, 10:48

Sprzedam skrzydło, które wiernie mi służyło przez 3 ostatnie sezony. U Cross jest w rozmiarze M 90-105 a jego całkowity nalot to około 100 godz. (http://xcportal.pl/user). Trafił do mnie z germańskich rąk z kilkugodzinnym nalotem. Stan skrzydła określam jako bdb z dużym plusem. Nigdy nie wisiało na żadnym drzewie, nie pływało, nie było ciorane i przede wszystkim nie wylegiwało się godzinami na słońcu tak jak niektóre ślicznotki. Skrzydło prowadzi się bardzo dobrze ma krótkie sterówy i idealnie idzie za ręką a w słabych noszeniach to prawdziwy kocur ;) ( oczywiście w swojej klasie). Najlepiej lata w górnej granicy, którą niestety przekroczyłem i co jest głównym powodem sprzedaży. Kupiłem większe do 115 i U Cross wylądował w garderobie pomiędzy wieszakiem a szafką z butami. Słyszę jak w nocy łka cichutko i prosi żeby ktoś ponownie zabrał je na podniebne bujanie pod chmurkami. Jest czyściutki zadbany i zawsze składany komorami. Do nowego nabywcy trafi nie tylko kawałek idealnie skrojonego i obszytego glajta ale również potężna porcja pozytywnej energii, szczęścia i radości jakie daje lot na tym skrzydle. Cena 2800 wraz z plecakiem i kiszką Air Crossa wydaje się być śmieszna ale rynek jest twardy i w tym wypadku U Cross nie poszybuje zbyt wysoko :(
Z wielki bólem klikam "wyślij ogłoszenie" i mam nadzieję, że trafi w dobre ręce.

Pozdro
Siwy
tel. 664 026 369

ODPOWIEDZ