Puchar Beskidu Wyspowego 2014

Czyli tylko zdrowa rywalizacja.
Podforum traktujące o zawodach odbywających się nie tylko w naszych okolicach. Informacje o zbliżających się imprezach jak i tych które już się odbyły. Mile widziane również porady związane z lataniem zawodniczym,

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Kasia Wołek
Gawędziarz
Posty: 94
Rejestracja: 28 sie 2011, 13:11
Glajt: UP Kantega XC2
Uprząż: Ginie Lite 2
Telefon: 509235597
Lokalizacja: Kraków

Puchar Beskidu Wyspowego 2014

Post autor: Kasia Wołek » 16 mar 2014, 23:57

Ahoj, tu Przemek - piszę z konta Kasi , bo nie mam swojego :)
Pora już pomyśleć nad organizacją Puchary Beskidu Wyspowego.
Myślę, że możnaby zorganizować zawody w nieco atrakcyjniejszej formie. Mam kilka pomysłów, które przedstawiłem już Fiemskiemu i Prezesowi.
Oto one:
- termin bardziej wiosenny, jak jest lepszy warun u nas,
- zawody trzydniowe. Jeśli ktoś ma ambicje w walce o podium to załatwi sobie dzień urlopu. A jak ktoś chce tylko wziąć udział w zabawie to może przyjechac tylko na sobotę i niedzielę,
- baza zawodów - Szczyrzyc, jest dużo miejsca, dobre jedzenie i najlepsze piwo. Chyba tez noclegi są tam.
- formuła zawodów taka jak Serial Cup - najlepsi piloci latają na EN B i pokazują ,że da się wygrać na takim skrzydle. Może Rusłan lub inni dealerzy pożyczyliby skrzydła EN B dla top zawodników. To by była forma promocji dla nich tzn. dla dla dealerów.
- piloci , którzy zajęli 3 pierwsze miejsca w tasku wieczorem omawiają swojego tracka na dużym ekranie w programie SeeYou i na goole earth (taktyka, decyzje, itp.),
- wpisowe obejmuje przynajmniej transport glajtów na górę. jest parę osób z terenowkami jak im się zapłaci to zawiozą. Jak na Snieżnicy to trzeba dogadac się z wyciągiem. Mozna tez dogadać w Szczyrzycu jakis standardowy obiad po niższej cenie.
- fajnie by było ,żeby rozdanie nagród było zaraz po zakończeniu zawodów. Hostessy , szampan do polewania zwycięzców itp :))
- Live tracking - Air Tribune szykuje aplikacje na androida do live trackingu. Kontaktowałem się z Air Tribune , mówią ,że aplikacja jest w fazie testów i na kwiecień będzie gotowa. Jest też już nowa (podobno niezawodna aplikacja) LiveTrack24. Teraz prawie wszyscy mają smartfony to by fajnie było miec taki bajer,
- porządna mapa na odprawie, nie wszyscy znają BW , więc dla nich taka mapa turystyczna z narysowaną trasą byłaby dużą pomocą. Mapa może być w ramie z pleksi i trasę można nanieść pisakiem.
- oczywiście warto byłoby miec sponsorów.

Napiszcie co sądzicie o tych pomysłach.
Podrzucajcie swoje.
Deklarujcie w czym możecie pomóc.

Zróbmy z tego najlepsze zawody w Polsce! Potencjał jest.

pozdrawiam

Przem.

ODPOWIEDZ