XCP4 i xcportalowe forum

j/w

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

isilweo
Student
Posty: 36
Rejestracja: 29 lut 2012, 16:10
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

XCP4 i xcportalowe forum

Post autor: isilweo » 06 lis 2015, 10:53

Cześć,

jak niektórzy z Was może wiedzą powstaje nowa wersja xcportala opatrzona numerem 4 a nie 3 bo wersja 3 poszla do kosza. Chciałbym poprosić Was o pomoc - oczywiście nie chodzi o pomoc finansową :)

Mianowicie istnieje takie coś jak [url]forum.xcportal.pl[/url] i tam powstają sobie prototypy wyglądów, opisy pomysłów i ogólne dyskusje nad kształtem przyszłej wersji platformy. Głównie tutaj http://forum.xcportal.pl/category/7/funkcjonalno%C5%9Bci

Pomóc można na wiele sposobów:

1. Komentowanie - najprościej jest przeglądnąć tematy na forum i dołączyć do dyskusji, nawet komentarz, że coś się podoba lub nie jest dla mnie bardzo ważny.
2. Rozpisywanie funkcjonalności i pomysłów - typowym przykładem jest rozpisanie jak ma działać klasyfikacja teamowa, albo co powinno byc pokazane na profilu pilota
3. Dodawanie nowych pomysłów

pomoc bardziej skomplikowana:
4. Projetkowanie graficzne - chodzi głównie o rozłożenie elementów - np lista pilotów http://forum.xcportal.pl/topic/28/lista-pilot%C3%B3w
5. Programowanie - to jakby ktoś bardzo chciał i miał zaparcie to niech sie odezwie, aczkolwiek wątpie żeby ktoś chciał mnie tu wspomóc. Jakby co to nowy xcportal jest pisany w javascript zarówno jesli chodzi o front - tutaj przy użyciu React, es6 - jak i backend przy uzyciu nodejs. Napewno można wydzielić mniejsze części do samodzielnej pracy typu analiza pliku IGC... ale to jak mówie proszę o kontakt jakby sie ktoś taki znalazł.

Prosiłem już wiele osób osobiście, żeby wpadły i coś pomogły, ale coś im nie idzie. Zwracam się wieć teraz do większej grupy, może akurat ktoś z Was będzie miał czas i chęci.

Prośba skierowana jest do wszystkich, żeby nie było, że większość osób powie, że sie nie zna na tym. Wystarczy naprawde troche dobrej woli i można skomentować choćby wygląd jakiejś strony.

to tyle
pozdo

ps. uprzedzając pytania, baza użytkowników nie jest ta sama co na xcportalu więc trzeba sobie założyć konto. dziekuje za uwage

ODPOWIEDZ