Szczebel

Dyskusje o miejscach w których latamy.

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
13vajper
Glajciarz
Posty: 244
Rejestracja: 09 lut 2011, 08:19
Glajt: Ozone Delta,Sol Torck
Uprząż: AVA SPORT SAMURAJ
Lokalizacja: Kraków

Szczebel

Post autor: 13vajper » 03 maja 2011, 09:14

,,Jak ktoś chce, to szuka sposobu,
a jak nie chce, to szuka powodu... ,,
;) Ku zadowoleniu paralotniarzy BW i wielkim zaangażowaniem, poświęceniem swojego czasu kolegi Staszka Szendery i kilku innych członków, mamy nowe miejsce do startu ,,Szczebel,, ,,NE-E,, .
Po wykonaniu prac porządkowych, ku zadowoleniu i chwili zwątpienia obecnych przy porządkowaniu tego miejsca ,,Fragles,, z wielką determinacją i poświęceniem / linka do naprawy/ wykonał dziewiczy ,,I,,lot a właściwie przelot ze SZCZEBLA,,-36km,,. Gratulacje . http://www.bwxc.unitedbytes.pl/index.ph ... ightID=133
Ja tam byłem - zdjęcia i filmy kręciłem :D :lol: . Po zmontowaniu umieszczę.Chciałbym na naszej stronie , lecz mam wrażenie, że strona ta jest prywatnym folwarkiem, bez dostępu członków.
Praca, humor, wspaniały klimat w czasie porządków uwieńczony biesiadą kiełbasianą i pomocą w starcie ,,Fraglesa,, zakończył wspólny fajny dzień SPBW. A Krzyś poleciał w siną dal w kierunku na Luboń Wielki. :roll:
Oczywiście podziękowania dla Piotrka v-ce prezesa za uszycie rękawa oraz karkołomne wejście Bogdana na smreka, co w namacalny sposób już na stałe zaznaczyło to miejsce jako startowisko.
Szkoda tylko, że wielu kolegów jak zwykle,, by dużo robiło, a mało jest tych, co robią.
,,Ale sukces jak zwykle ma wielu ojców, a porażka jest sierotą ,,
Ostatnio zmieniony 05 maja 2011, 07:40 przez 13vajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotr vajper
Flying Dragons Krakow Team

yagyelsky
Gawędziarz
Posty: 62
Rejestracja: 30 sty 2011, 11:54
Glajt: Nova Mamboo
Uprząż: Sup'Air Randonneuse
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczebel

Post autor: yagyelsky » 03 maja 2011, 17:25

Witam!
No, piękne rozdziewiczenie! Gratulacje!
Niestety nie mogłem dołączyć się do akcji na startowisku (a chciałem), miałem "wizytę dyplomatyczną" u teściów. Obiecuję jednak przynajmniej zebrać trochę gałęzi albo dołek jakiś zasypać przy najbliższej okazji.
Proszę o jakieś informacje na temat tego jak najlepiej podjechać, gdzie zaparkować, jak dojść na szczyt i gdzie lądować. Wiadomo: to, co potrzebne za pierwszym razem.
Pozdrawiam!
Adam.

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 471
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

Re: Szczebel

Post autor: Piotr Klimek » 03 maja 2011, 21:12

Do Wszystkich którzy już by chcieli latać ze Szczebla:
1. startowisko jest w trakcie budowy i samodzielny start w tej chwili jest baaaardzo trudny
2. w najbliższym czasie będzie równany teren sprzętem cięzkim (a potem sianie trawy, montaż siatek itp)
3. załatwiamy "miejscowych do wywożenia"

Jak to wszystko będzie gotowe to damy znać. Wszystkie namiary i opis też...
ps. Krzysiek M. ma wielkie jaja startując w poniedziałek.
(>

ODPOWIEDZ