Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Kto, gdzie i kiedy się wybiera polatać?

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

matifly
Glajciarz którego nie składa na beli
Posty: 436
Rejestracja: 21 paź 2012, 15:20
Telefon: 733433144
Team: GLAJT GROUP
Lokalizacja: Dobczyce/Wiśniowa

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: matifly » 12 kwie 2015, 20:16

Żeby zaraz się na tym forum nie zrobiło jak na PLREC-U .. Bo tam są same kłótnie . Mazby wejdź na te forum ogólne i tam pisz bo tu jest spokój i każdy wszystko rozumie. także nie wprowadzaj żadnych zmian . :) Pozdro !

Awatar użytkownika
Grzesio RA
Glajciarz którego nie składa
Posty: 330
Rejestracja: 24 lis 2012, 00:18
Glajt: Ozone Enzo
Uprząż: Advance impress 2
Telefon: 880708131
Team: glajt group

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Grzesio RA » 12 kwie 2015, 20:27

Polejcie mu bo dobrze mówi ;-)

Mazby
Nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 05 kwie 2015, 12:24

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Mazby » 12 kwie 2015, 20:57

Grzesio RA pisze:Nie znam jeszcze żadnego nowego paraglajciarz który miał problem z trafieniem na jakiekolwiek startowisko . A jak czytam pana wypowiedzi to wygląda na to że każdy glajciaż w BW nie ma pojęcia o lataniu .

Jeśli masz na myśli posty z działu dla początkujących to tylko zaoferowałem bezinteresowną pomoc. Co do reszty NIGDZIE nie wywyższałem się w sprawach latania. Owszem, mam swoje zdanie na temat telemetri, geowspółrzednych i GPS, ale to wynika z moich zainteresowań. Jeśli moje propozycje to obraza, wycofuję się.... po cholerę w ogóle jest dział "Jak pisać, żeby było czytelnie ?" skoro jest zakaz wyrażania swojego zdania???

Grzesio RA pisze:Chciałbym zobaczyć pana w akcji .
.. to pachnie samczym wyzwaniem i ..dziecinadą, ale zaproponuj coś. ... zresztą pewnie się spotkamy na zawodach w przyszły weekend.

Grzesio RA pisze:Moim zdanie forum i i prowadzenie całego stowarzyszenia jest najlepsze w polsce i raczej wszyscy się ze mną zgodzą .

To samo i ja napisałem. jeśli odczytałeś mój post jako krytykę a nie troskę o jeszcze lepszy wizerunek, to przepraszam za tekst.

pozdrawiam
...Mazby

Mazby
Nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 05 kwie 2015, 12:24

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Mazby » 12 kwie 2015, 20:57

matifly pisze:Żeby zaraz się na tym forum nie zrobiło jak na PLREC-U .. Bo tam są same kłótnie . Mazby wejdź na te forum ogólne i tam pisz bo tu jest spokój i każdy wszystko rozumie. także nie wprowadzaj żadnych zmian . :) Pozdro !


OK! nie ma sprawy
...Mazby

Robsono
Przelotowiec
Posty: 748
Rejestracja: 23 cze 2013, 10:49
Glajt: Bezpieczny
Uprząż: wygodna
Telefon: 505 358 8 jeden dwa

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Robsono » 12 kwie 2015, 21:09

Widze ze spóla dziala :)
Mazby pisz pisz cos sie przynajmniej dzieje :) po to jest forum zeby pisac :D

Awatar użytkownika
Grzesio RA
Glajciarz którego nie składa
Posty: 330
Rejestracja: 24 lis 2012, 00:18
Glajt: Ozone Enzo
Uprząż: Advance impress 2
Telefon: 880708131
Team: glajt group

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Grzesio RA » 12 kwie 2015, 21:14

żadne wyzwanie . Wolę słuchać rad pilotów których znam i wiem że mają duże doświadczenie , np. takich jak kalamat . On zawsze coś doradzi słusznego a jeszcze nigdy nie widziałem żeby tak krytykował to co się tu dzieje

Mazby
Nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 05 kwie 2015, 12:24

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Mazby » 12 kwie 2015, 22:19

Robsono pisze:Mazby pisz pisz cos sie przynajmniej dzieje :) po to jest forum zeby pisac :D


pozwolisz, że będę ostrożny.... (karma mi spada i pewnie mnie zbanują)...
...Mazby

krakra99
Glajciarz
Posty: 208
Rejestracja: 28 wrz 2013, 17:35
Glajt: ADVANCE SIGMA 8
Telefon: 501432287
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: krakra99 » 13 kwie 2015, 03:22

Mazby Nie uwazam zebys zaslugiwal na zbanowanie,przeciez nie ublizasz,nie grozisz nikomu,ale prosze nie zmieniaj na sile panujacch tutaj zasad.Pamietaj ze wiekszosc z nas tez byla tu nowa.Ja np pierwszy raz ustawilem sie z Czangiem NA TYM WLASNIE FORUM,wiec nie jest to jakis zamkniety i nieprzyjazny krag.

Przemo
Gawędziarz
Posty: 56
Rejestracja: 24 sie 2014, 19:53
Glajt: Tequila 4
Uprząż: Velvet 2
Telefon: 730546750
Lokalizacja: Bochnia

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Przemo » 13 kwie 2015, 05:17

Pierwszy raz Czang tez mnie wprowadzał w tajniki Cietka. Chwała mu za to i wielkie dzięki bo loty zaraz po kursie miałem super

Longer
Student
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2014, 19:53
Glajt: AXIS Pluto II
Uprząż: Impress 2+
Telefon: 534 811 29dwa
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak pisać, żeby było czytelnie ?

Post autor: Longer » 13 kwie 2015, 14:40

Oj tam Panowie panikujecie ;) Uwagi od nowych osób zawsze wszędzie są mile widziane bo patrzą świeżym okiem i pomijają kwiestię "przecież wszyscy wiedzą".
Przecież Mazby tylko proponuje, a co kto z tym zrobi to inna sprawa. Ja tam nie wyczułem w tym tonie żadnych roszczeń.

A co do samych pomysłów - żeby nie utrudniać może wystarczy po prostu uniwersalny "słownik" pojęć ogólnie znanych czy coś?
Owszem można dzwonić (sam tak robiłem), wszyscy tu są mega pozytywnie nastawieni i jeszcze nigdy nikt mi nie odmówił pomocy, ale informacja na stronie też nie przeszkadza.

Zablokowany