Prawie nowa Paralotnia Icaro Pandion L 90-115 kg

j/w

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
fenikspp
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2021, 09:55
Glajt: Icaro Pandiom M
Uprząż: woody valley haska 2
Telefon: +48796444058
XCP: https://xcportal.pl/user/289959

Prawie nowa Paralotnia Icaro Pandion L 90-115 kg

Post autor: fenikspp » 20 lis 2022, 15:31

Update:
Zrobilem przegląd: przewiewnosc jsk nowa. Wynik do wgladu. Przegląd ważny do 9.11 2023!!!
Do końca roku możliwa faktura vat;)
Dla członków SPBW 500 zł rabatu;)

PRAWIE NOWE skrzydło idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych pilotów. 60h nalotu. Nieciorane. Bez drzew. SIVU, piasku. Linki bez zmian w długości. Z ważnym początkowym przegladem do 14.08.2023. Z małą latka 1cm od konika polnego na dolnej części stabila.

To skrzydło ma do zaoferowania zdecydowanie bogate i komfortowe odczucia podczas lotu, pozwala na robienie szybkich postępów w rozwijaniu umiejętności latania. Przemyślane 3-rzędowe olinowanie oraz zastosowanie agresywnego profilu Shark-nose zdecydowanie poprawia aerodynamikę oraz odporność na podwinięcia, a także sprawia, że skrzydło oprócz sporego zapasu pasywnego bezpieczeństwa ma również świetne osiągi aerodynamiczne i dobrze reaguje nawet przy małych prędkościach. Zaletą jest także to, że wrażenia pilota z handlingu przy starcie i w trakcie lotu są bardzo przyjemne. Czaszę wykonaną z tkaniny Skytex 38 Easyfly o właściwościach hydrofobowych charakteryzuje wytrzymałość i odpychanie cząsteczek wody. Pandion nawet w trudnych warunkach turbulentnych wykazuje wysoką stabilność, a pokonywanie długich dystansów nie sprawia żadnych problemów dla pilota, który spokojnie może czerpać korzyści z lotu, ponieważ jest to skrzydło szybkie i nośne i po prostu dobrze lata. Dla utalentowanych pilotów Pandion może być wykorzystywany do celów szkoleniowych, jednak z całym przekonaniem to model dedykowany entuzjastom wspinaczek górskich, a także pilotom rekreacyjnym, którzy będą mogli cieszyć się Pandionem ze względu na łatwość w pilotażu. Pandion zapewni Ci bezpieczne wejście w klasę B!

Super design, piękne kolory i charakterystyczne logo ICARO z całą pewnością zrobią wrażenie w powietrzu na obserwatorach i innych pilotach.
Nowe kosztuje 11 200zł
Filmik z lotu


Dorzucam nowiusieńki nieużywany plecak. Jeszcze w foli. Taśmę kompresyjną i inne gadżety. Zestaw naprawczy, worek na tasmy itp.

ODPOWIEDZ