BESKID WYSPOWY 2012 - dla tych co nie czytają "Grupy"

Archiwum postów

Moderatorzy: szymon.strus, jasiu

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 469
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

BESKID WYSPOWY 2012 - dla tych co nie czytają "Grupy"

Post autor: Piotr Klimek » 25 mar 2012, 15:00

W związku z pięknie rozpoczętym sezonem w Beskidzie Wyspowym, chciałbym wszystkim sympatykom naszych gór, przekazac serdeczne podziękowanie za wsparcie w roku 2011. Wszystkie kwoty zostały odpowiednio zaksięgowane. Przekazane środki przeznaczyliśmy na zapłaty za dzierżawy startowisk i prace pielęgnacyjne.
Tak w skrócie:
- wykonaliśmy nowe startowisko na górze Szczebel i płacimy właścicielowi niemałą dzierżawę.
- zapłaciliśmy za wykonanie lądowiska „na osuwisku” pod Skrzętlą oraz płacimy za dzierżawę startowiska
- załatwiliśmy łąkę pod oficjalne lądowisko pod Śnieżnicą, oczywiście płacimy dzierżawę tak za lądowisko jak i startowisko na polanie pod szczytem.
Do tego dochodzi modernizacja stacji pogodowej na górze Ciecień i kilkanaście akcji pielęgnacyjnych na Szczeblu, Kamienniku, Ciecieniu, Lubomirze, Śnieżnicy, Skrzętli, Łopieniu, Ćwilinie, Spyrkowej i Adamczykowej. Nie byłoby to możliwe bez pracy kilkudziesięciu członków Stowarzyszenia i wielu osób spontanicznie towarzyszących nam na ogłaszanych akcjach. I to robimy w naszym wolnym czasie , często kosztem rodziny i wagarując z pracy. Miejsc do latania w tej chwili mamy osiemnaście i wszystkie są utrzymane w stanie nadającym się do startu co pokazał Zimowy Puchar BW http://zpbw2011.spbw.pl/
Jakie mamy plany?
Poszerzenie startowiska na Szczeblu, zawarcie nowej dzierżawy na Skrzętli oraz wykonanie nowej stacji pogodowej na Mogielicy. Oczywiście jeszcze zawody: PLP, Puchar Przelotowy BW, Zimowy Puchar BW i coroczny Piknik w Wiśniowej. Nie wiem czy to dużo czy mało jak na regionalne stowarzyszenie ale robimy to wszystko dla Was. Dla wszystkich paralotniarzy którzy chcą latac w naszych górach. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie Stowarzyszenia Paralotniarzy Beskidu Wyspowego dobrowolnymi składkami na konto:
Stowarzyszenie Paralotniarzy Beskidu Wyspowego
32-412 Wiśniowa, Wiśniowa 320
Numer konta:
17 8602 0000 0008 0024 5052 0001

Wszystkie wpłaty są księgowane a za kwoty min 50 zł nasz Skarbnik wysyła naklejkę za rok 2012 ( w tytule przelewu prosimy wpisac adres korespondencyjny, imię i nazwisko.
Jeśli chcecie być na bieżąco z lataniem w BW to zapraszamy na naszą stronę i forum http://www.spbw.pl/
Zachęcamy również do zamieszczania lotów na portalu http://www.xcportal.pl/ powstałym pod naszym patronatem. Twórcą i właścicielem jest nasz kolega z SPBW i tym samym zleży nam na docenieniu jego pracy. Portal jest cały czas ulepszany i mamy nadzieję że po pierwszym sezonie, twórcy strony XCC będą się musieli ostro wziąć się do roboty 

Życzymy wszystkim dobrego sezonu oraz zawsze miękkich lądowań

W imieniu zarządu SPBW
Piotr Klimek - Prezes

ODPOWIEDZ