Śnieżnica wyciąg i weekendy

Kto, gdzie i kiedy się wybiera polatać?

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Padre
Pilot - Gawędziarz
Posty: 114
Rejestracja: 19 lut 2011, 23:13
Glajt: Advance Sigma 7
Uprząż: Woody Valley GTO
Lokalizacja: Myślenice

Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: Padre » 19 lip 2013, 07:24

Chopy i Babinki.. Nasz ulubiony acro pilot poinformował mnie wczoraj że wyciąg na śnieżnicy bedzie hulał w ten weekend.. żem sprawdził i jak w morde no..... faktycznie. Coś jeszcze mówił o karnecie z nieograniczonymi wyjazdami.. tego nie znalazłem ale przynajmniej wyciąg hula. Przekazuje byście mogle się nacieszyć!!!

szymon.strus
I Wiceprezes SPBW
Posty: 929
Rejestracja: 16 lip 2011, 18:30
Glajt: Ozone Rush 3
Uprząż: Gin Genie Race II
Telefon: 783332234

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: szymon.strus » 19 lip 2013, 09:18

Smiga jak najbardziej. Pierwszy wyjazd o 11:00. I jak zbiera sie wieksza liczba ludzi to jezdzi czesciej niz co godzine.

pzdr,
/Szymon

Awatar użytkownika
Guma
Pilot - Gawędziarz
Posty: 110
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Glajt: Sol Ellus 4 L
Uprząż: Scootair Fishbed

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: Guma » 19 lip 2013, 10:18

Wiedziałem o tym już 3 tygodnie temu, ale się nie pucowałem z tematem na forum bo chciałem mieć Śnieżnicę tylko dla siebie. :)

yagyelsky
Gawędziarz
Posty: 62
Rejestracja: 30 sty 2011, 11:54
Glajt: Nova Mamboo
Uprząż: Sup'Air Randonneuse
Lokalizacja: Kraków

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: yagyelsky » 19 lip 2013, 13:46

Tia, jak ostatnio tam byłem (dwie niedziele temu zdaje się), to blisko 50 glajtów czekało na start. Także nie mówcie nikomu :lol:
Kurde, dziś nieco mocnawo a jutro podobnie ma być...

Awatar użytkownika
flaytec
Pilot - Gawędziarz
Posty: 151
Rejestracja: 22 lut 2012, 15:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: flaytec » 19 lip 2013, 18:30

Ja jade z Krakowa na Jarmute do Szczawnicy-mogę zabrać jedną osobe, wyjazd wcześnie rano i powrót wieczorem,możliwe ze podskoczymy też do Grybowa na Chełm Grybowski gdyby tam było lepiej bo ostatnio tam nieżle polatali :D .
Tel 534179725 Sciągam glajty z drzew.18 lat doświadczenia w wspinaniu i pracach wysokościowych .Wpiszcie sobie numer do koma i oby się nigdy nie przydał.

yagyelsky
Gawędziarz
Posty: 62
Rejestracja: 30 sty 2011, 11:54
Glajt: Nova Mamboo
Uprząż: Sup'Air Randonneuse
Lokalizacja: Kraków

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: yagyelsky » 20 lip 2013, 20:39

Ha!
No i polatane na Śnieżnicy :D . Fajny dzień, dobry kierunek, wiało nieco mocnawo chwilami ale generalnie spoko. Działał żagiel i termika. Ja najpierw padłem po 40 minutach ale wróciłem niezłomnie :mrgreen: i jeszcze 110 minut wytrzymałem. Niestety źle wyregulowana uprząż dawała się już mocno we znaki więc zlądowałem :? . Przedpole dobrze trzymało - wszedłem nad lądowisko mając może 70m pod start. Jakiś samotny żagiel jeszcze trwał na posterunku nad szczytem przynajmniej kilkadziesiąt minut więc jeszcze nie siadało. W okolicach Ćwilina też jeszcze trwała ekipa.
Generalnie piękny dzień, fajne latanie, tłoku nie było w powietrzu ale miał kto markować noszenia, bomba.
Dzięki wszystkim i do zobaczenia!
Adam.

Awatar użytkownika
flaytec
Pilot - Gawędziarz
Posty: 151
Rejestracja: 22 lut 2012, 15:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: flaytec » 20 lip 2013, 22:36

Najlepszy mój dzień latania w tym roku. :D

Najpierw na koninkach wstrzeliliśmy się w odpowiedni moment i 20minut latania w tandemie.Cała góra dla nas. Po wylądowaniu siadło i decyzja-jedziemy na śnieżnice z tandemem.

Na śnieżnicy mocniej wiało,fajna terma, skakanie po noszeniach od chmurki do chmurki .Wylatałem się jak nigdy. Do tego miałem idealnego pasażera i starty były bezproblemowe.Filmów też mam parę z tego dnia :P Ciekawe jak bedzie jutro.
Tel 534179725 Sciągam glajty z drzew.18 lat doświadczenia w wspinaniu i pracach wysokościowych .Wpiszcie sobie numer do koma i oby się nigdy nie przydał.

Awatar użytkownika
flaytec
Pilot - Gawędziarz
Posty: 151
Rejestracja: 22 lut 2012, 15:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: flaytec » 21 lip 2013, 08:23

Ktoś chce się wybrać gdzieś dalej czy uderzają wszyscy na Śnieżnice?
Tel 534179725 Sciągam glajty z drzew.18 lat doświadczenia w wspinaniu i pracach wysokościowych .Wpiszcie sobie numer do koma i oby się nigdy nie przydał.

Awatar użytkownika
adaho
Przelotowiec
Posty: 736
Rejestracja: 29 sty 2011, 19:49
Glajt: Pasat-5 28
Telefon: 503 140 12zero
Lokalizacja: Kraków

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: adaho » 21 lip 2013, 14:22

Dzisiaj na Śnieżnicy też było polatane . 4 metrowe kominki solidnie kopały . Nawet mój rekraacyjny Ajosik zaklapił parę razy .

yagyelsky
Gawędziarz
Posty: 62
Rejestracja: 30 sty 2011, 11:54
Glajt: Nova Mamboo
Uprząż: Sup'Air Randonneuse
Lokalizacja: Kraków

Re: Śnieżnica wyciąg i weekendy

Post autor: yagyelsky » 21 lip 2013, 21:52

A luda było wiele? Bo ja myślałem jechać ale bałem się tłumu (mam niemiłe wspomnienia :roll:)
Cztery metry to już miło :twisted:

ODPOWIEDZ