Kto, gdzie i kiedy się wybiera polatać?
Moderatorzy: jasiu, szymon.strus
-
szymon.strus
- I Wiceprezes SPBW
- Posty: 929
- Rejestracja: 16 lip 2011, 18:30
- Glajt: Ozone Rush 3
- Uprząż: Gin Genie Race II
- Telefon: 783332234
Post
autor: szymon.strus » 07 sty 2016, 19:48
toosh pisze:Formularz sprzed roku, gdzie odpowiedzi były jawne był łatwiejszy do analizy.
nie ukrywalem wynikow, powinny byc dostepne dla wszystkich
jak komu trzeba to wyniki ankiety sa tu:
https://goo.gl/j6WuQI albo szczegolowo tu:
https://goo.gl/Evp6cO/S.
-
Mały
- Pilot - Gawędziarz
- Posty: 105
- Rejestracja: 28 maja 2011, 13:51
- Glajt: Ozone BUZZ Z4
- Uprząż: ava sprinter
- Team: spbw
Post
autor: Mały » 07 sty 2016, 23:25
Lista na wyjazd do Włoch, Słowenii ew.Chorwacji, termin zależny od pogody (20.02 - 13.03)
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. eltomek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jasiu
11. Mały
-
Sysunia
- Nowy na forum
- Posty: 20
- Rejestracja: 24 sie 2013, 11:26
- Glajt: Windtech Kali 27
- Uprząż: Charly Tube
- Telefon: 888 sto40 65siedem
- Team: SPBW
Post
autor: Sysunia » 08 sty 2016, 08:54
Lista na wyjazd do Włoch, Słowenii ew.Chorwacji, termin zależny od pogody (20.02 - 13.03)
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. eltomek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jasiu
11. Mały
12. Jan Struś
-
dawid
- Przelotowiec
- Posty: 531
- Rejestracja: 14 sie 2012, 19:53
- Glajt: UP Summit XC4
- Uprząż: Sup'air Delight II
- Telefon: 881 364 szysc 45
- Lokalizacja: Kraków
Post
autor: dawid » 08 sty 2016, 13:46
Lista na wyjazd do Włoch, Słowenii ew.Chorwacji, termin zależny od pogody (20.02 - 13.03)
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. eltomek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jasiu
11. Mały
12. Jan Struś
13. Dawid Krajewski
---------
Dawid
-
Grzesio RA
- Glajciarz którego nie składa
- Posty: 330
- Rejestracja: 24 lis 2012, 00:18
- Glajt: Ozone Enzo
- Uprząż: Advance impress 2
- Telefon: 880708131
- Team: glajt group
Post
autor: Grzesio RA » 09 sty 2016, 19:47
dawid pisze:Lista na wyjazd do Włoch, Słowenii ew.Chorwacji, termin zależny od pogody (20.02 - 13.03)
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. eltomek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jasiu
11. Mały
12. Jan Struś
13. Dawid Krajewski
14. Król cietka też jedzie
-
dawid
- Przelotowiec
- Posty: 531
- Rejestracja: 14 sie 2012, 19:53
- Glajt: UP Summit XC4
- Uprząż: Sup'air Delight II
- Telefon: 881 364 szysc 45
- Lokalizacja: Kraków
Post
autor: dawid » 09 sty 2016, 22:11
14. Król cietka też jedzie
Widzę że połechtał kolegę tytuł. Żebyś na laurach nie spoczął czasem.
---------
Dawid
-
szymon.strus
- I Wiceprezes SPBW
- Posty: 929
- Rejestracja: 16 lip 2011, 18:30
- Glajt: Ozone Rush 3
- Uprząż: Gin Genie Race II
- Telefon: 783332234
Post
autor: szymon.strus » 09 sty 2016, 23:07
Krol Cietka i paru innych niech ankiete wypelni:
http://goo.gl/forms/HPRuQuVey6Lista wyglada na razie tak:
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. Tomek Lorek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jan Rentowski
11. Grzegorz Pawłowski
12. Jan Struś
13. Dawid Krajewski
14. Marcin Kalamat
15. Grzesiek Jamróz vel Król Cietka
16. Mariusz Krupa
pzdr,
/S.
-
Piotr Klimek
- Członek zarządu SPBW
- Posty: 471
- Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
- Glajt: Ozone Delta2
- Uprząż: AVA Tanto Race
- Telefon: 502 357 864
- Team: SPBW
- Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna
Post
autor: Piotr Klimek » 10 sty 2016, 17:33
No to trzy busy trzeba rezerwować
(>
-
stefansk
- Student
- Posty: 33
- Rejestracja: 12 gru 2014, 21:18
- Glajt: Skyman Heartbeat
- Uprząż: Advance Impress 3
- Telefon: 516 665 77pięć
Post
autor: stefansk » 10 sty 2016, 21:34
Lista wyglada na razie tak:
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. Tomek Lorek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jan Rentowski
11. Grzegorz Pawłowski
12. Jan Struś
13. Dawid Krajewski
14. Marcin Kalamat
15. Grzesiek Jamróz vel Król Cietka
16. Mariusz Krupa
17. Konrad Stefański
-
grzero
- Glajciarz którego nie składa
- Posty: 316
- Rejestracja: 31 sty 2011, 16:26
- Glajt: Gin Carrera
- Uprząż: Advance Impress 3
- Telefon: 609208994
- Team: SPBW
Post
autor: grzero » 11 sty 2016, 11:12
Lista wyglada na razie tak:
1. Piotr Klimek
2. Marcin Duszynski
3. Arkadiusz Ślusarczyk
4. Krzysztof Siwek
5. Tomek Lorek
6. Szymon Strus
7. Tomek Habrzyk
8. Marek Śpitalniak
9. Wojciech Sołtysik
10. Jan Rentowski
11. Grzegorz Pawłowski
12. Jan Struś
13. Dawid Krajewski
14. Marcin Kalamat
15. Grzesiek Jamróz vel Król Cietka
16. Mariusz Krupa
17. Konrad Stefański
18.Krzysztof Cieśliński
19.Grzegorz Rosiek