A to ciekawostka ?

Terminy zebrań, pikników, zawodów i innych imprez.

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
13vajper
Glajciarz
Posty: 244
Rejestracja: 09 lut 2011, 08:19
Glajt: Ozone Delta,Sol Torck
Uprząż: AVA SPORT SAMURAJ
Lokalizacja: Kraków

A to ciekawostka ?

Post autor: 13vajper » 30 mar 2012, 09:37

Puchar Beskidu Wyspowego w edycji 2012r.

W regulaminie PLP2012 znalazłem fajną ciekawostkę .
Organizatorem tego pucharu jest UFO team ;) oraz jako dodatek do kapitału Stowarzyszenie Paralotniarzy Beskidu Wyspowego. :lol:

Cytuję z regulaminu.
,,2. Organizator [wróć do początku strony]

Organizatorzy lokalnych edycji 2012:
• Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
• UFO Team oraz Stowarzyszenie Paralotniarzy Beskidu Wyspowego
• Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe
• Karpaty Paragliding Team i Szkoła Parastyle
• Sekcja Paralotniowa Aeroklubu Ostrowskiego i Pat Paragliding Extreme
• Karkonoski Klub Paralotniowy ,,


Niby nic ale, różnica subtelna - tak jak by, nie było różnicy między ,,Piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy,,
I jeszcze jedno na stronie lista zawodników nie ma loga SPBW za to widnieje a właściwie góruje logo PSP :roll: - i znów się zgubiłem :shock: patronat, to to samo co organizator drobny szczegół . Nie wystarczy skończyć studia aby zrozumieć co to są wartości ,symbole.
Życie składa się ze szczegółów i nie chodzi o ,,pieniaczenie ,, ale wpajano mi że ,,ORZEŁ-jako godło,, to nie to samo co wrona.
Piotr vajper
Flying Dragons Krakow Team

Awatar użytkownika
jerzu
Pilot - Gawędziarz
Posty: 120
Rejestracja: 14 sty 2011, 18:19
Glajt: GIN Boomerang X
Uprząż: Advance Impress 2
Team: UFO Team
Lokalizacja: Niepołomice

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: jerzu » 30 mar 2012, 13:22

Życie składa się ze szczegółów i nie chodzi o ,,pieniaczenie ,,


Właśnie pora, żebyś zrozumiał do czego są publiczne fora. Jeśli uważasz że taki stan rzeczy jest niewłaściwy to zadzwoń do osób decyzyjnych (np. Prezes SPBW) i zgłoś sprawę, a nie lansuj się pieniactwem na grupie (na publicznym forum). Takie posty, jak Twój powyższy robią złą robotę Stowarzyszeniu. Czytają to ludzie niezwiązani ze Stowarzyszeniem (zawodnicy PBW, piloci wspierający Stowarzyszenie) i potem sobie myślą, że w Stowarzyszeniu jest jakaś linia podziału - SPBW / UFO Team. Zresztą durne insynuacje dot. tej kwestii były już snute przez niektórych od dawna.

Po to jest stworzone forum dla członków SPBW, aby takie sprawy jak ta, były omawiane wewnątrz Stowarzyszenia i nie wpływały negatywnie na wizerunek SPBW. Tam należy prowadzić takie dysputy. Mam nadzieje, że Prezes przeniesie wątek we właściwe miejsce.

Pozdrawiam
jerzu

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 471
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: Piotr Klimek » 30 mar 2012, 19:16

Nie znalazłem aktualnego regulaminu PLP2012 ale na stronie http://plp.paragliding.pl/index.php jest regulamin z roku 2010:
...Organizatorzy lokalnych edycji 2010:
• UFO Team oraz Stowarzyszenie Paralotniarzy Beskidu Wyspowego...

Jest rok 2012 i organizatorem jest SPBW przy wsparciu Ufo Team, i tak też jest napisane na stronie zawodów
http://pbw2012.spbw.pl/index.php?page_id=3

Piotr Klimek
(>

Awatar użytkownika
13vajper
Glajciarz
Posty: 244
Rejestracja: 09 lut 2011, 08:19
Glajt: Ozone Delta,Sol Torck
Uprząż: AVA SPORT SAMURAJ
Lokalizacja: Kraków

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: 13vajper » 30 mar 2012, 19:38

Piotr Klimek pisze:Nie znalazłem aktualnego regulaminu PLP2012 ale na stronie http://plp.paragliding.pl/index.php jest regulamin z roku 2010:
...Organizatorzy lokalnych edycji 2010:
• UFO Team oraz Stowarzyszenie Paralotniarzy Beskidu Wyspowego...

Jest rok 2012 i organizatorem jest SPBW przy wsparciu Ufo Team, i tak też jest napisane na stronie zawodów
http://pbw2012.spbw.pl/index.php?page_id=3 / z logo PSP /

Piotr Klimek


Panie prezesie - po pierwsze, nie wiedziałem, że funkcje rzecznika SPBW pełni Jerzu mam wrażenie, że dalej myśli że jest prezesem. :o

A ja wyraźnie zacytowałem regulamin z 2012r. I jeżeli sprawia to tak wielką trudność w znalezieniu linku to podaję. ;) to właśnie idzie w świat i tu nie ma pomyłki. Wiem tylko dlaczego tak się dzieje w dziale rada pilotów jest odpowiedz.

http://sport.psp.org.pl/pl/plp/regulamin
Piotr vajper
Flying Dragons Krakow Team

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 471
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: Piotr Klimek » 31 mar 2012, 10:49

Może zróbmy tak:
Jeśli ktoś ma jakieś konkretne uwagi do mnie skierowane to proszę na priv. Problemy mozna rozwiązywac po cichu, bez plucia i wynajdywania spisków. Czasami wystarczy kilka telefonów..
Już mam dośc odnoszenia się do prywatnych kłótni czy też do życzeń przenoszenia lub kasowania wpisów.
Są do załatwienia sprawy w których nie bardzo kto ma mi pomóc (Vajper już się wypisał:/ ) i tym muszę się zajmowac, a nie wpisami na Forum

Piotr (> Klimek
(>

Fragles
Gawędziarz
Posty: 68
Rejestracja: 03 lut 2011, 20:50
Glajt: Vulcan, Mercury, IcePeak XP
Uprząż: SOL Acro, X-Rated 3

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: Fragles » 31 mar 2012, 11:09

>Niby nic ale, różnica subtelna - tak jak by, nie było różnicy między ,,Piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy,,
>I jeszcze jedno na stronie lista zawodników nie ma loga SPBW za to widnieje a właściwie góruje logo PSP :roll: - i znów się zgubiłem >:shock: patronat, to to samo co organizator drobny szczegół . Nie wystarczy skończyć studia aby zrozumieć co to są wartości >,symbole.
>Życie składa się ze szczegółów i nie chodzi o ,,pieniaczenie ,, ale wpajano mi że ,,ORZEŁ-jako godło,, to nie to samo co wrona.

"Piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy"

Jeśli chodzi o PSP tu Vajper ma całkowicie racje - jest to przez PSP szczanie w piwnicy - bo od kiedy sponsor zawodów jest uznawany za organizatora zawodów.

To ja analogicznie proponuje na pierwszą stronę edycji SPBW jako organizatora wpisać Rusłana i SOLa:)

ORGANIZATOREM ZAWODÓW SĄ CI CO BEZPOŚREDNIO ORGANIZUJĄ ZAWODY, a nie sponsorzy!

Będę postulował wyjaśnienie tej kwestii zapisu regulaminu PLP, bo jest to nie w porządku, niech najpierw PSP jako stowarzyszenie zorganizuje własną edycję ligi by zasłużyć na miano organizatora zawodów.

Co do UFO i SPBW - to się nie zgadzam z Vajperem - naszą edycje organizuje bezpośrednio towarzystwo z UFO jak i SPBW, nie ma obowiązku by członkowie UFO byli członkami SPBW. Tu jest w porządku Vaiper moim zdaniem.

Fragles

Fragles
Gawędziarz
Posty: 68
Rejestracja: 03 lut 2011, 20:50
Glajt: Vulcan, Mercury, IcePeak XP
Uprząż: SOL Acro, X-Rated 3

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: Fragles » 31 mar 2012, 12:32

Jeżu

Mimo wszystko Vajper podaje istotne fakty!

Wiec i ja zapytam dlaczego na stronie Zawodów nie ma loga SPBW - do Spajka się nie dodzwoniłem, myślę że to raczej pomyłka w stylu - szewc bez butów chodzi;)

Dodam, że te niby duperele, ale nie tylko Wajper ale i inni członkowie SPBW są zniesmaczeniu taką sytuacją.
Bo ja tu widzę, że lekko UFO prowokuje do podziału - bo jednak kilku członków UFO jest w opozycji wobec obecnych władz SPBW.
Ja uważam, że w każdym stowarzyszeniu opozycja jest potrzebna, a nawet pożyteczna, jednak opozycja powinna się przynajmniej utożsamiać i dbać o markę i logo stowarzyszenia - także i w swoim przyszłym interesie jak przejmie władzę, a nie podsrywać zdeczko własne gniazdko.

Odnoszę wrażenie, że to Ty, jednak zdeczko "kochasz" PSP nie odnosząc się do tego co Vajper napisał o PSP, co mnie zdziwiło - a opisał istotną kwestie.

SPBW i UFO powinno się przeciwstawić zagłuszaniu nachalnemu marki SPBW przez stojakowe PSP!

Co do mnie to - obowiązkowo powinno być logu SPBW na stronie zawodów - jak i w regulaminie PLP w pierwszej kolejności SPBW plus UFO!

Fragles







Właśnie pora, żebyś zrozumiał do czego są publiczne fora. Jeśli uważasz że taki stan rzeczy jest niewłaściwy to zadzwoń do osób decyzyjnych (np. Prezes SPBW) i zgłoś sprawę, a nie lansuj się pieniactwem na grupie (na publicznym forum). Takie posty, jak Twój powyższy robią złą robotę Stowarzyszeniu. Czytają to ludzie niezwiązani ze Stowarzyszeniem (zawodnicy PBW, piloci wspierający Stowarzyszenie) i potem sobie myślą, że w Stowarzyszeniu jest jakaś linia podziału - SPBW / UFO Team. Zresztą durne insynuacje dot. tej kwestii były już snute przez niektórych od dawna.

Po to jest stworzone forum dla członków SPBW, aby takie sprawy jak ta, były omawiane wewnątrz Stowarzyszenia i nie wpływały negatywnie na wizerunek SPBW. Tam należy prowadzić takie dysputy. Mam nadzieje, że Prezes przeniesie wątek we właściwe miejsce.

Pozdrawiam
jerzu

Fragles
Gawędziarz
Posty: 68
Rejestracja: 03 lut 2011, 20:50
Glajt: Vulcan, Mercury, IcePeak XP
Uprząż: SOL Acro, X-Rated 3

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: Fragles » 31 mar 2012, 13:58

Aha Wajper taka proźba - jednak była umowa, że takie tematy umieszczany w dziale dla członków SPBW.

Może tam będziemy sobie wtykać co nieco - jak Jeżu właściwie zwrócił uwagę;)

Fragles

xcspike
Gawędziarz
Posty: 85
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:16

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: xcspike » 31 mar 2012, 18:09

Jestem poza domem i stąd moja spóźniona reakcja. Po pierwsze w regulaminie PLP nastąpiło niedopatrzenie, organizatorem jest, tak jak widnieje na stronie zawodów, SPBW tylko przy wsparciu UFO Team. Logo SPBW pojawi się na stronie jutro w godzinach wieczornych jak tylko wrócimy z Mariuszem ze zgrupowania kadry.

pozdrawiam
Michał Gierlach

Awatar użytkownika
mani3kxc
Glajciarz którego nie składa na beli
Posty: 398
Rejestracja: 23 sty 2011, 19:20
Team: UFO Team
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: A to ciekawostka ?

Post autor: mani3kxc » 31 mar 2012, 18:52

Panowie...
UFO Team nigdy nie było przeciwko władzom SPBW, wręcz przeciwnie, przecież "trzon" naszego teamu wywodzi się właśnie z Beskidu Wyspowego.
Jako UFO Team zawsze wspieraliśmy działania SPBW. Po raz kolejny widzę tutaj absolutny brak dobrej woli Vajpera i szukanie dziury w całym.

Oczywiście bardzo dobrze, że zwraca uwagę na problem, ale można to zrobić w inny sposób. Jak najszybciej postaram(y) się go rozwiązać.

Natomiast słowa o "radzie pilotów" tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze mam do czynienia z człowiekiem niepoważnym. Nie zamierzam tego komentować.

Fragles - loga nie ma na stronie tylko z mojej winy. Zmieniając banner z poprzedniego roku dokonałem drobnych zmian w tekście. Natomiast usunąłem też ze strony powitalnej wszystkich sponsorów z edycji 2011. Wydaje mi się, że było tam też logo i opis organizatora. Jutro wszystko będzie miało poprawną formę.
Pozdrawiam,
Mariusz
paralotniarz.com.pl

Zablokowany